Перекладацький конкурс для старшокласників

Філологічна програма УКУ запрошує учнів 8-11 класів взяти участь у  перекладацькому конкурсі і спробувати себе у мистецтві художнього перекладу.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити реєстраційну анкету, перекласти українською мовою запропонований нижче ⇓ художній текст з англійської і надіслати до 23:59 15 березня 2021 року. Переклад потрібно підписати і вкласти в реєстраційну форму у відповідне поле: реєстраційна форма https://forms.gle/TEV3AqfBah1K6do99. Назва файлу з перекладеним текстом повинна містити прізвище автора латинськими літерами. (Наприклад: Sirko N.doc)

Переможців конкурсу буде запрошено взяти участь у майстер-класі з перекладу, який проведе Ганна Лелів, викладачка УКУ, перекладачка, стипендіатка Фулбрайта в університеті Айови (США). Серед авторів, яких перекладала Ганна — Ернест Гемінґвей, Кадзуо Ішіґуро, Елізабет Ґілберт та багато інших. Учасники та учасниці майстерки матимуть змогу спільно попрацювати над перекладом тексту, обговорити труднощі й можливі рішення і побалакати про переклад загалом.

Ганна Лелів