Чому філологія УКУ

Філологія УКУ – унікальна програма, що поєднує різні філологічні дисципліни, які зазвичай належать до різних програм. Це можливість нового бачення і відкриттів.

Наша програма скерована на міждисциплінарність, що збільшує вибір майбутніх шляхів, оскільки філолог потрібний всюди, де використовується Слово.

Ми пропонуємо дві спеціалізації, а також створюємо безліч нагод і підтримуємо студентські ініціативи.

Особливістю першої спеціалізації «Міжкультурна комунікація і переклад» є велика увага до перекладу писаного «культурного» тексту: художньої та наукової літератури, белетристики, есеїстики та кіно.

Спеціальність «Комп’ютерна лінгвістика» поєднує вивчення лінгвістичних основ, алгоритмів роботи з мовними даними й практичних навичок програмування мовою Пайтон. Усі наші студенти опановують універсальне, багатогранне вміння працювати з текстом (писання, коригування, редагування, переклад, літературознавчий, мовознавчий та комп’ютерний аналіз тощо), що забезпечує їм суттєві переваги на ринку праці.

Перші наші студенти-філологи вже ось-ось стануть випускниками. Дуже приємно, що програма допомогла їм розкритися, знайти себе й свої  дороги у філології і не тільки. У своєму дописі враженнями про Програму філології ділиться Романія Строцька.