Студенти-філологи УКУ внесли наукових текстів обсягом 20 млн слів у Генеральний регіональний анотований корпус української мови (ГРАК).

До розширення Генерального регіонально анотованого корпусу української мови (ГРАК), версія 5 якого містить 373 млн токенів, долучилися студенти програми філології Уляна Богославець, Тетяна Бонтар, Ольга Гнаткова, Тетяна Гринда, Тетяна Карпа, Андрій Каверін, Юлія Левчук, Надія Лисенко, Інна Мартин, Богдана Мельник, Анастасія Нестерук, Вікторія Романів, Софія Шавранська, Анастасія Спіріна, Марта Фішер. Під керівництвом Василя Старка вони підготували для корпусу колекцію сучасних наукових статей з різних галузей знань обсягом понад 20 млн слів, що стала унікальною частиною ГРАКу.

Корпус доступний онлайн за посиланням:

Генеральний регіонально анотований корпус української мови (ГРАК) / М. Шведова, Р. фон Вальденфельс, С. Яригін, М. Крук, А. Рисін, В. Старко, М. Возняк. – Київ, Осло, Єна, 2017-2019. – [Електронний ресурс]. – URL: uacorpus.org.